Od ponad 25 lat funkcjonujemy na rynku jako producent kiszonek. Specjalizujemy się w produkcji warzyw kiszonych oraz innych wyrobów spożywczych np. zup, surówek i soków. Szeroki asortyment oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że cieszymy się dużym zaufaniem klientów – zarówno wśród osób prywatnych, jak i sklepów detalicznych oraz restauracji. Zajmujemy się produkcją m.in.:


  • ogórków kiszonych i przecieru ogórkowego,
  • ogórków małosolnych,
  • kapusty kiszonej i soku z kapusty kiszonej,
  • sałatek owocowo-warzywnych,
  • buraczków czerwonych i soku z buraków,
  • żuru,
  • innych, tradycyjnych wyrobów kiszonych.

Kiszonki to dania, które goszczą niemal na każdym polskim stole, a zainteresowanie nimi jest coraz większe także poza granicami naszego kraju. Jako producenta kiszonek o doskonałych walorach odżywczych i smakowych cieszy nas to nie tylko ze względu na tak dużą popularność oferowanych przez nas wyrobów. Kiszonki to produkty, których spożywanie niesie wiele korzyści dla zdrowia – dostarczają witamin i składników mineralnych, wpływają korzystnie na florę bakteryjną jelit, a także poprawiają odporność. Co więcej, kiszonki stanowią doskonały zamiennik świeżych warzyw, których jakość i smak w miesiącach zimowych nie są tak atrakcyjne jak latem. Zachęcamy zatem do spożywania kiszonek, by zadbać o swoje zdrowie, dostarczyć organizmowi niezbędnych składników, a przy tym, aby cieszyć się doskonałym smakiem.


Kiszonki – zdrowo, domowo i smacznie

Od producenta kiszonek nasi klienci oczekują przede wszystkim wyrobów, które przygotowane są w tradycyjny sposób, bez użycia sztucznych substancji i ulepszaczy smaku. Nasza firma spełnia te oczekiwania, dostarczając produkty najlepszej jakości, które od lat z powodzeniem goszczą na polskich oraz zagranicznych stołach. Spróbuj naszych specjałów i przekonaj się, że jesteśmy godnym zaufania producentem ogórków kiszonych oraz innych wyrobów kiszonych. Polskie warzywa nie potrzebują dodatkowych wzmacniaczy smaku – jako doświadczony producent kwaszonek dobrze o tym wiemy i potrafimy wyciągnąć z nich to, co najlepsze.


Producent kiszonek z międzynarodową renomą

W naszych nowoczesnych kwaszarniach oraz halach przetwórczych realizujemy zamówienia na miarę międzynarodowego wytwórcy kapusty kiszonej. W naszych halach przetwarzamy nie tylko kapustę, ale także ogórki, buraki, marchew oraz inne warzywa, które starannie pakujemy oraz rozsyłamy do klientów na terenie całej Polski, oraz za granicę. Nasze produkty docenili również klienci z Niemiec i Wielkiej Brytanii, dla których kiszonki od polskiego producenta są gwarancją wysokiej jakości i niezapomnianego smaku.

Głównym atutem firmy Stan jest wysoka jakość. To właśnie ta cecha sprawia, że nasz asortyment cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Produkcja żywności to branża, która wymaga wdrożenia rygorystycznych kontroli jakości – wszystko po to, by na stoły konsumentów mogły trafić dania smaczne, zdrowe i w pełni bezpieczne. Jeśli zatem szukasz wysokiej klasy kiszonek, zachęcamy do przejrzenia oferty prosto od producenta. Gwarantujemy doskonałe walory smakowe, duże zróżnicowanie produktów i najwyższą jakość.

Mamy nadzieję, że niedługo dołączysz do grona zadowolonych klientów. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami firmy Stan.

Aktualności

Bądźmy w kontakcie